O nas

Z BIUREM TURYSTYCZNYM “WYMARZONE WAKACJE” PRZEZ CAŁY ROK …

WSPANIAŁE OFERTY NA KAŻDĄ KIESZEŃ

Marzysz o wspaniałej i niezapomnianej podróży ? Szukasz pomysłu na udany urlop ? Weekend w Paryżu, wyjazd do słonecznego Egipt, czy ekscytująca podróż do najdalszych zakątków świata? Zapraszamy do naszego biura podróży w celu zapoznania się z najnowszymi ofertami. 

Każdy klient jest dla nas ważny! Zapewniamy miłą, profesjonalną obsługę oraz fachową poradę w wyborze odpowiedniej oferty na każdą kieszeń. Dbamy o opinie klienta i cieszymy się kiedy wybrane wakacje dostarczyły niezapomnianych przeżyć. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas dowodem sukcesu więc skupiamy się na indywidualnych oczekiwaniach aby zapewnić każdemu wyjątkową podróż i wypoczynek. 

Nasze biuro podróży powstało na początku 2009 roku. Zapewniamy szeroki wybór ofert ponad 50-ciu renomowanych i sprawdzonych touroperatorów, dzięki czemu prezentowane przez nas wycieczki zadowolą każdego, nawet najbardziej wymagającego podróżnika. Nasi klienci mają do wyboru wyjazdy nie tylko latem ale także zimą do wielu krajów spośród 7 kontynentów. 

Oferujemy wczasy zagraniczne i egzotyczne wycieczki czarterowe na każdą kieszeń. W naszej ofercie znajdują się wycieczki typu „all inclusive”, „HB”, „BB”, tanie wyjazdy „last minute” oraz „first minute”. Polecamy wyjazdy na narty oraz wyprawy ekstremalne, podczas których przeżyjesz przygodę życia. W biurze podróży „Wymarzone Wakacje” znajdą Państwo także oferty dla dzieci. Zachęcamy do skorzystania z wyjazdów na kolonie czy zimowiska. 

Nasze biuro zajmuje się sprzedażą biletów lotniczych oraz autokarowych.

Naszą ofertę kierujemy do klientów z całej Polski – prosimy o kontakt telefoniczny lub skorzystanie z formularza kontaktowego znajdującego się na naszej stronie internetowej. Klientów z Pleszewa oraz z pobliskich miejscowości takich jak Ostrów Wielkopolski, Kalisz, Jarocin, Krotoszyn, Gołuchów i innych serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego biura mieszczącego się na Rynku nr 24 (1 piętro) w Pleszewie. 

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony. Zapraszamy do śledzenia naszych ofert na www.wymarzonewakacje-pleszew.pl gdzie zawsze znajdziecie Państwo najtańsze i aktualne oferty wyjazdów last minute

Chętnie odpowiemy na każde Państwa pytania pod numerami telefonów: 

+48 62 501 55 22 lub +48 503 310 500

Serdecznie zapraszamy !!!

 Gwarantujemy miłą i profesjonalną obsługę :)

                         

   

Formularz kontaktowy

Pozostało znaków:  1500